Chata na końcu świata 
                     
   

Dom składa się z następujących pomieszczeń:

na parterze: 2 sypialnie, kuchnia, jadalnia, salon, 2 łazienki, ubikacja
na piętrze: salonik, 3 sypialnie (w tym jedna przechodnia
 

Sypialnie - parter

Na parterze znajdują się dwie sypialnie trzyosobowe. W każdej znajduje się jedno łóżko dwuosobowe (140x200 lub 120x200) oraz jedno łóżko jednoosobowe (90x200). Sypialnie wyposażone są w szafy lub szafki na ubrania i drobiazgi. Okna wychodzą na staw.

sypialnia 1

sypialnia 1

sypialnia 1

 

sypialnia 2

sypialnia 2

sypialnia 2

Sypialnie - piętro

Na piętrze znajdują się trzy sypialnie: sypialnia dwuosobowa z jednym łóżkiem podwójnym (140x200); sypialnia dwuosobowa z dwoma łóżkami pojedynczymi (90x190) - jest to sypialnia przechodnia do sypialni wieloosobowej. Sypialnia wieloosobowa to duży pokój z materacami (6 podwójnych materacy) ułożonymi pod skosami poddasza. Sypialnia wieloosobowa znakomicie sprawdza się jako pokój dla starszych dzieci nie wymagających stałej obecności rodziców

sypialnia 3

sypialnia 3

sypialnia 4 wieloosobowa

 

sypialnia 4 wieloosobowa

sypialnia 5 przechodnia

sypialnie góra

Łazienki

Na parterze znajdują się 2 łazienki z pełnym węzłem sanitarnym: prysznic, umywalka, WC; oraz osobna ubikacja: WC umywalka. W każdej łazience znajduje się lustro, wieszaczki na ręczniki, miejsce na przybory toaletowe. Jedna z łazienek znajduje się tuż przy schodach na górę, dzięki temu osoby śpiące na piętrze mają do niej łatwy dostęp.

łazienka 1

łazienka 2; prysznic w niewidocznej na zdjęciu wnęce

WC 

Salon i jadalnia

Salon wraz z jadalnią tworzą jedną dużą wspólną przestrzeń. Najważniejszym elementem salonu jest kominek, który jest jednocześnie piecem centralnego ogrzewania. Znajdują się tu także: ława, miękkie fotele, biblioteczka, radio z CD. W jadalni stoi duży stół i krzesła

Salon z kominkiem

jadalnia

widok z jadalni na salon

Kuchnia

Kuchnia wraz z jadalnią i salonem tworzą dużą wspólną przestrzeń nie podzieloną ścianami. Wyposażenie kuchni to: kuchnia indukcyjna (4 pola grzewcze), czajnik elektryczny, ekspres do kawy, lodówka, zlewozmywak oraz naczynia i garnki. Dodatkowo w kuchni znajduje się tradycyjna kuchnia kaflowa, na której również można gotować. Kuchnia posiada typowy dla Podlasia nagrzewany murek, na którym miło jest posiedzieć zimą a jesienią znakomicie sprawdza się do suszenia grzybów.

Kuchnia, widok z jadalni

Kuchnia kaflowa


Korytarze

Na parterze korytarz jest wąski, najważniejszym elementem są schody na piętro i do piwnicy. W korytarzu znajdują się wieszaki na ubrania oraz miejsce na szczotki. Na piętrze korytarz tworzy niewielki hall spełniający funkcję saloniku. Znajduje się tu stolik brydżowy i fotele oraz kosz z zabawkami dla najmłodszych. Można tu w spokoju poczytać książki, pograć w piłkarzyki albo w towarzyskie gry planszowe.

 
Salonik
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Salonik

Korytarz i schody